Již 25 let na trhu působíme jako autorizovaný distributor a servisní centrum všech turbodmychadel značek GARRETT, HOLSET, BORGWARNER (KKK a SCHWITZER), MITSUBISHI, ČZ a také viskózních ventilátorů značek BORGWARNER THERMAL SYSTEMS a BEHR-HELLA SERVICE.

Skladem máme přes 1100 typů nových a originálních turbodmychadel nejen na osobní, užitkové i nákladní vozy, ale i na nejrůznější speciální aplikace: kogenerační jednotky, lodní motory, vojenskou techniku, letadla i závodní speciály.

V našem servisním centru najdete kvalifikované odborníky proškolené přímo u výrobců turbodmychadel, kteří z originálních náhradních dílů a s použitím nejmodernějších technologií vyvažování i měření vibrací zabezpečují diagnostiku, testování a opravy turbodmychadel s důrazem na vysokou kvalitu provedených prací.

Mezi naše služby patří i prodej doplňkového sortimentu v oblasti přeplňování, emisí i chlazení a také odborné poradenství. 

Jsme členem:

 

SPECIAL TURBO a.s. je firma s tradicí v automobilovém průmyslu již přes 20 let. Podnikání bylo zahájeno v roce 1992, s cílem být spolehlivý partner pro opravy a prodej turbodmychadel pro všechny automobilové i jiné aplikace

Prvního významného milníku jsme dosáhli již v roce 1994, kdy jsme se stali autorizovaným servisním centrem turbodmychadel ČZ Strakonice. O rok později, v roce 1995, jsme obdrželi velmi významné certifikáty od společností GARRETT (Honeywell) a HOLSET (Cummins Turbo Technologies), čímž jsme se stali autorizovaným distributorem a servisním centrem jejich turbodmychadel pro český i slovenský trh.

V Lednu roku 2009 se nám podařilo získáním distributorského certifikátu dále rozšířit produktové portfolio, a to o produkty výrobce BorgWarner, který zastřešuje ikonické značky turbodmychadel KKK a Schwitzer.

Na úspěšnou spolupráci s firmou BorgWarner jsme v průběhu roku 2010 úspěšně navázali získáním distributorského certifikátu BorgWarner Thermal  Systems v segmentu viskózních spojek chlazení motorů. Následně se nám také podařilo stát se autorizovaným distributorem společnosti BEHR-HELLA SERVICE.

V létě roku 2011 jsme obdrželi distributorství společnosti MHI, čímž jsme rozšířili naší nabídku o turbodmychadla MITSUBISHI a tímto upevnili svou pozici na trhu jako specialsta na poskytování kvalitních a komplexních služeb v oblasti přeplňování.

SPECIAL TURBO a.s. – jsme srdcem Vašeho motoru…

Nabízíme Vám prodej originálních performance turbodmychadel HONEYWELL-GARRETT modelových řad G/GT/GTW/GTX včetně kompletního příslušenství!
Využijte našeho know-how a odborného poradenství – náš tým Vám doporučí vhodný produkt s ohledem na Vaše představy i technické možnosti upravovaného vozidla.

Z našeho Blogu

Poslední příspěvky z našeho blogu. Informace o našich produktech, aktivitách a co pro Vás připravujeme..

Začít chat
1
Přidáme tomu trochu šťávy? #GotBoost 🔝
Jdeme na to! Pokud se před tím potřebujete na něco zeptat, napište nám sem 👇 Rychle to spolu vyřešíme 🤝

Nebo rovnou volejte 📞 +420 222 265 475